Як стати бухгалтером

Зображення Як стати бухгалтером

Вища освіта – річ важлива. Та сучасні роботодавці віддають перевагу практичному досвіду своїх співробітників, все менше уваги звертаючи на дипломи. Тому, щоб отримати гарну роботу, найважливіше отримати саме практичні навички роботи, максимально наближені до реальності.

Опанувати професію бухгалтера з нуля або поновити знання після тривалої перерви у роботі можливо усього за 3 місяці на курсах бухгалтерського обліку. Радимо, на що звертати увагу, щоб зробити правильний вибір.

Практики більше, ніж теорії

Навчання обов’язково має складатися із  теорії, що одразу ж підкріплюється практикою на реальному прикладі. Ідеально, коли тренування відбувається з відпрацюванням ситуацій, які щодня трапляються з бухгалтером протягом робочого дня. Тому при виборі курсів обов’язково поцікавтесь, як саме проходитимуть заняття, чи передбачені домашні завдання. Щодо домашніх завдань важливо, щоб викладач їх перевіряв та допомагав виправити помилки, адже саме на помилках вчаться.

В центрі уваги – людина

Важливим фактором у виборі має стати особистість викладача. Людина, що відповідатиме за ваше навчання, має бути досвідченою, і навіть не у викладацькій діяльності, а саме у роботі  на діючому підприємстві. Тож, якщо буде вибір між поважним університетським викладачем та головним бухгалтером успішної компанії, сміливо обирайте другий варіант.

Та це ще не все, на що варто звернути увагу при виборі викладача. Якщо є така можливість, особисто поспілкуйтесь. Познайомтесь, озвучте свої очікування та причини, що спонукали Вас задуматись про бухгалтерські курси, поцікавтесь досвідом та особливостями стилю викладання. Навіть якщо розмова відбудеться без особистої зустрічі, Ви точно зрозумієте, подобається Вам ця людина чи ні, чи підходить саме Вам її/його манера спілкування та тембр голосу. Здавалося, б, це дрібниці – але саме вони можуть суттєво вплинути на бажання навчатися та легкість сприймання інформації. А інформації, повірте, буде багато.

Насичена та цікава програма

Наступне, що треба дізнатись перед прийняттям рішення – це програма. Обов’язково перегляньте її, порівняйте з іншими пропозиціями на ринку, зверніть увагу на ключові пункти, які універсально стосуються бухгалтерської діяльності на усіх комерційних підприємствах: облік активів, запасів, грошових коштів, заробітної плати, доходів та витрат, податків та, звичайно, подання фінансової звітності.

Повага працедавців

Ще важливий момент – визнання Центру навчання роботодавцями.  Добра репутація та тривала робота набагато збільшує шанси на те, що Ваш роботодавець знатиме та довірятиме цьому закладу навчання. Тому переконайтесь, чи отримаєте Ви Сертифікат після завершення курсів і чи отримання цього документу є безкоштовним.

Тож, враховуйте основні моменти та не забувайте про власний комфорт: навчання у зручний час, в оптимальному форматі та за справедливою ціною. І нехай бухгалтерські курси відкриють перед Вами нові кар’єрні можливості!