Як обрати курс 1С:Підприємство

Зображення блог дівчина

В нашому навчальному центрі викладаються
8 Сертифікованих курсів по програмам 1С:Підприємство.

Уявіть собі, викладачі теж здавали іспити, щоб отримати Сертифікат, що надає право навчати! Тому на Вас чекають якісні знання, що перевірені на практиці і відповідають останнім змінам у законодавстві.

Та спершу потрібно не помилитись при виборі курсу, адже саме від цього залежатиме Ваш результат. Чи то Ви бухгалтер-новачок без практичного досвіду роботи в програмах, чи спеціаліст, якому необхідно опанувати профільну конфігурацію – Вам потрібні різні курси.

Сімейство програм, чи як їх ще називають, конфігурацій 1С:Підприємство створені на єдиній платформі, але кожна з них – окремий програмний продукт зі своїми особливостями. І навчатись роботі потрібно у кожній конфігурації окремо.

Це як у пілотів – вміючи керувати одним літаком, на іншому можливо і не злетіти. Кожна модель влаштована по-різному і перед польотом необхідно детально розібратися у принципах керування.

Розказуємо про кожен курс, кому який краще обрати, щоб «політ» в обраній програмі був м’яким та приємним.

Бухгалтерія для України

Курс з вивчення базової програми «Бухгалтерія 8 для України». Потребує теоретичних знань з бухгалтерського та податкового обліку, а також розуміння того, як програма влаштована. Тому підійде випускникам бухгалтерських спеціальностей, молодим спеціалістам без практичного досвіду роботи та бухгалтерам після тривалої перерви у роботі для поновлення та актуалізації знань.

Заробітна плата та управління персоналом

Курс буде корисним бухгалтерам із заробітної плати та менеджерам з персоналу на середніх або великих підприємствах, де рутинні функції автоматизовані за допомогою програми  «Зарплата і Управління Персоналом для України». Під час навчання Ви дізнаєтесь, як працювати у програмі швидко та ефективно, звільняючи більше часу на розвиток персоналу, а не на документообіг.

Управління торгівлею

Курс розрахований на власників, керівників, менеджерів підприємств торгівлі та навчає комплексному управлінню усіма аспектами комерційної діяльності. Починаючи від закупівлі товару і аж до аналізу результатів Ви навчитесь користуватись наявним функціоналом конфігурації «Управління торговим підприємством для України» та повноцінно управляти компанією. Рекомендуємо пройти курс перед або паралельно з придбанням програми.

Управління виробничим підприємством

Курс гарантовано допоможе практикуючим бухгалтерам дізнатись про особливості ведення обліку у програмі «Управління виробничим підприємством», принципи її функціонування та взаємозв’язки елементів. Не дивлячись на те, чи Ви працюєте або плануєте працювати на виробничому підприємстві будь-якого розміру, на курсі Ви навчитесь впевнено працювати та враховувати усі деталі при веденні бухгалтерського та податкового обліку.

Управління торговим підприємством

Цей спеціалізований курс стане у нагоді діючим і майбутнім бухгалтерам торгівельних мереж чи окремих закладів торгівлі, а також підприємцям які бажають власноруч вести бухгалтерію й мають відповідні базові знання. Навчившись ефективно вести облік у програмі «Управління торгівельним підприємством», Ви зможете виконувати бухгалтерську роботу ефективніше і навіть зменшити видатки.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

Спеціалізований курс для працівників бухгалтерської служби підприємств агропромислового комплексу, що працюють у програмі «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства». Якщо хочете навчитись працювати у програмі швидше та не допускати найпоширеніших помилок, а відтак, підвищити свою цінність для керівництва – це курс для Вас.

Також курс допоможе спеціалістам, що планують змінити місце роботи на підприємство з вироблення чи переробки сільськогосподарської продукції, розібратися в особливостях ведення обліку в агросфері.

Основи 1С:Підприємство 8.3

Курс призначений для користувачів, які планують працювати в програмі “1С:Підприємство”, але не є бухгалтерами.
Цей курс необхідний, перш за все, менеджерам, операторам, комірникам, секретарям, продавцям.

Програмування в 1С:Підприємство

Курс призначений для спеціалістів, що вміють програмувати в об’єктно-орієнтованих системах або в більш ранніх версіях 1С:Підприємство. Маючи базові навички, Ви навчитесь легко встановлювати усі конфігурації, створювати та керувати базами даних, усіма об’єктами конфігурації, простими звітами та обробками. Ці навички зроблять Вас незамінним фахівцем та відкриють нові кар’єрні можливості.

Якщо сумніваєтесь, який курс краще обрати – телефонуйте або замовляйте безкоштовну консультацію. Менеджери Навчально-сертифікаційного Центру компанії РАСК. ІН-АГРО зададуть правильні запитання і порадять той курс і форму навчання, які підійдуть саме Вам!