Де пройти курси BAS в Черкасах

Рішення пройти курс по вивченню тієї чи іншої програми BAS – це точно не забаганка

Найчастіше це необхідно для старту кар’єри, зміни роботи чи отримання підвищення.

Тому до підбору курсу варто підійти відповідально. Обирайте найкращий варіант, а ми розкажемо про усі можливі.

 

Курси офлайн в навчальному центрі в Черкасах

Перше, що спадає на думку – знайти курси у своєму місті. І це чудовий варіант, адже живе спілкування створює приємну атмосферу та сприяє ефективному засвоєнню знань.

Серед переваг навчання офлайн – дисциплінованість, адже на кожне заняття потрібно обов’язково прийти і повністю поглибитись у навчальний процес, звісно, якщо бажаєте отримати реальні знання. Домашні завдання теж варто виконувати в строк, щоб засвоїти матеріал та набути практичних навичок. Наприклад, в навчальному центрі RASK  в м.Черкаси кожне заняття починається з перевірки домашніх завдань, а вартість знань та такого турботливого сервісу зовсім невелика – від 2200грн. за курс.

Та щоб навчатися офлайн, потрібно певним чином підлаштувати своє життя – заняття проводяться, як правило, у вечірній час в будні дні.  На щастя, у Черкасах є навчальний центр у самісінькому центрі міста, до якого зручно дістатись з будь-якого району.

Рахуючи витрати на навчання, варто додатково враховувати вартість проїзду. А на тих, хто проживає в межах Черкаської області або більш віддалених містах, чекають витрати ще й на проживання та харчування.

Та беручи до уваги періодичні карантинні обмеження на переміщення, певні ризики для здоров’я та додаткове фінансове навантаження, для багатьох гарна ідея – онлайн курси.

 

Навчання онлайн/дистанційно на курсах BAS

Розширюючи кордони навчання на інтернет-простір, переваги стають дуже вагомими:

  • зручність графіку навчання;
  • можливість передивитись заняття в записі;
  • наявність методичних матеріалів в електронному вигляді.

За допомогою комп’ютера чи ноутбуку Ви зможете навчатись у зручний час та в зручних капцях. До того ж, ціна на навчання онлайн дешевша, ніж на очні курси. На приклад, в черкаському центрі практичного навчання RASK ціна на онлайн-курс в діапазоні 2200-5000 грн. Вартість залежить від обраного курсу:

 

Початківцю бухгалтеру, а також для таких професій як секретар, офіс-менеджер, оператор ПК  варто обрати курс Основи роботи в BAS, на якому якраз і відбудеться знайомство з інтерфейсом програми, вивчення основних функцій та елементів.

Після переходу з паперового ведення обліку на автоматизований в  програмі BAS, а також відновлення знань після тривалої перерви в бухгалтерській діяльності знадобиться стандартний повний курс роботи в програмі «BAS Бухгалтерія».

А для користувачів галузевих продуктів потрібно обирати одноіменний курс від практиків.

 

Зважуйте усі фактори

Обирайте кращу пропозицію та не зупиняйтесь на шляху розвитку. Навчальний центр RASK  в м. Черкаси готовий навчати та консультувати для правильного вибору курсу.

Звертайтесь прямо зараз!
(067) 577-33-63, (093) 589-45-35