Переваги online навчання

Зображення блог ноут

Електронна освіта – чудо сучасного суспільства і  хоч вона з’явилась досить давно на західному ринку освітніх послуг, в Україні цей напрямок почав стрімко набирати популярності саме в період пандемії. Таке навчання подобається людям, які цінують комфорт та власний час, адже навчатись можливо вдома або на роботі, не витрачаючи час на поїздки в транспорті.

А якщо омріяні курси проводяться ще й в іншому місті – суттєва економія на переїзді, оренді житла та харчуванні. В цілому, такий варіант навчання значно дешевший, ніж звичайні курси.

Навчатися через Internet – справжній тренд, що затримається у суспільстві надовго, тому ми детально розглянемо варіанти такого навчання та їх переваги.

Online курси

Навчатись online – це як звичайне навчання, тільки зручніше. Лекції відбуваються в закритих відеочатах чи на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Викладач в режимі реального часу ділиться досвідом та викладає теорію, уточнюючі запитання по матеріалу можна задавати одразу в чаті. Так само, як на очних курсах, Ви отримуєте домашнє завдання, яке перевіряється викладачем обов’язково зі зворотним зв’язком: що вірно виконано, а де ще треба потренуватись.

Такий варіант чудово підійде людям дисциплінованим, адже лекції відбуваються за чітким графіком в групах, як правило, не більше 6 осіб. Таким чином і живе спілкування буде, і уваги викладача вистачить на всіх.

Дистанційні курси

Дистанційна освіта надає Вам повну свободу дій – навчаєтесь коли хочете і стільки, скільки хочете. Лекції з детальним розбором теми записані на відео, Вам залишається тільки переглядати їх та виконувати домашні завдання. Час та інтенсивність перегляду лекцій в межах періоду доступу обираєте самостійно.

Такий варіант підходить людям з високим рівнем зайнятості та браком часу, наприклад, матусям у декретній відпустці.  Важлива умова успішного опанування навчального матеріалу – самодисциплінованість. Необхідно скласти план-графік, коли і скільки будете навчатись, щоб 100%-во довести справу до кінця.

Як правило, в такому форматі зворотній зв’язок з викладачем відбувається електронною поштою або в месенджерах протягом часу, встановленого для перегляду лекцій та спілкування – переважно це термін від 1 до 3 місяців. Після цього доступ до відеоматеріалів закривається.

Гнучкий підхід до навчання

В нашому навчальному центрі RASK поєднуються кращі принципи цифрової освіти для максимального комфорту слухачів. В кращих традиціях online освіти лекції проводяться у режимі реального часу, щоб Ви мали можливість в процесі задавати уточнюючі запитання для детального освоєння матеріалу.

А також для повторення чи пошуку відповіді на питання, що виникають вже після навчання в процесі роботи, надаємо доступ до запису відео лекцій, що є ключовою перевагою дистанційної освіти.

Окрім того, протягом 1 місяця завершення курсів можете розраховувати на підтримку від викладача: відповіді на нагальні питання, поради про пошук інформації на перевірених ресурсах, сприяння у подальшому професійному розвитку.

Таким чином, Ви отримуєте максимальну користь від навчання, що допоможе розвинути професійні навички, підвищити рівень експертності і цінність для роботодавця, а також новачкам знайти достойну роботу.