Комп"ютерні курси: "Поглиблене вивчення програми "Excel"

  • Якщо ви ведете бухгалтерський облік в Excel, і не плануєте переходити на 1С:Підприємство - пропонуємо поглибити свої знання Excel (познайомитися з можливостями програми).
  • Якщо ви працюєте в Excel, а хочете економити час і формувати звіти швидко і якісно - ми покажемо і навчимо як поліпшити процес роботи.

  • Якщо ви щодня стикаєтеся зі складними фінансово-економічними та іншими завданнями - планування виробництва, пошуку оптимальних рішень, мінімізації витрат і збільшення прибутку - Excel допоможе вам впоратися з ними в найкоротші терміни.

    Сформуйте питання - ми підготуємо для вас відповіді ;-)

 

ВАРТІСТЬ КУРСУ 

Програма курсу Excel в Черкасах:

1. Огляд можливостей програми Excel: правила побудови таблиць, особливості форматування, автозаповнення, швидке виділення і швидка нумерація. Фішки, що полегшують роботу в програмі, гарячі клавіші. Обмеження робочої області листа. Закріплення області

2. Умовне форматування, фільтри, зрізи, сортування. Унікальні списки і дублікати. Пошук і підстановка, спеціальна вставка

3. «Розумні таблиці» - інструмент, який дозволяє створити таблиця з уже з певним набором компонентів. Це спрощує форматування і «підгін» таблиці по ваші дані.

4. Види функцій та їх застосування (логічні, математичні, статистичні, текстові, дати). Типи посилань на осередки в формулах.

5. Робота зі зведеними таблицями. Проміжні підсумки та дані зведених таблиць.

6. Рішення оптимізаційних задач і прогнозування за допомогою надбудов Excel. Робота з діаграмами.

7. Створення зручних форм. Захист даних.

 

Тривалість: 6 уроків по 2 години

Формат: 100% практики

 

Наші курси Excel, це: 

  • Тільки ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід.
  • Кращі ФАХІВЦІ в Черкасах
  • Сама АКТУАЛЬНА І РОБОЧА інформація