Питання та відповіді

"Навчально-сертифікаційний центр" компанії «ІН-АГРО» є сучасним центром навчання, в якому основними принципами роботи є професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і високий рівень отриманих знань. В РОБОТІ ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців.

 

Центр Сертифікованого Навчання (ЦСО) - це навчальний центр, створений на базі фірми-партнера "ІН-АГРО". Всі курси розроблені викладачами - методистами Навчальних центрів, і авторизовані безпосередньо фахівцями відділу розробки фірми "ІН-АГРО". Таким чином, матеріал, що викладається в ЦСО, схвалений методистами та розробниками прикладних рішень.

Також всі ЦСО проводять навчальні курси за єдиними сертифікованим методиками і матеріалами. Кожен слухач отримує методичні матеріали по курсу, і свідоцтво про проходження курсу. Всі викладачі, які читають курси в регіональних ЦСО, проходять навчання в фірмі-партнері по кожному курсу і складають іспит на право його викладання.

 

 

Для цього достатньо заповнити on-line заявку, вибравши цікавить вас курс, або зателефонувати до нас в офіс і отримати консультацію фахівця. У вас є можливість відвідати перше безкоштовне пробне заняття для ознайомлення з курсом. Для зв'язку з нами використовуйте контакти Навчального центру.

В середньому в групі 4-6 осіб.

  • Графік відвідування залежить від побажань більшості слухачів в групі;
  • Як правило заняття проходять три рази на тиждень по 2,5 - 3 академ. години, у вечірній час (з 18.00);
  • Можливе формування денних груп.

Всім випускникам Навчально-сертифікаційного центру видається свідоцтво про проходження курсів.

 

Випускникам курсів 1С:Підприємство – визнане роботодавцями свідоцтво.

  

Так можливо. Оплата здійснюється частинами: на перше заняття ви оплачуєте лише 30%, решта суми оплачується по ходу навчання. Оплата безготівковим розрахунком.